Strona główna

Rock and roll


Cześć, jesteśmy EIBO – zajmujemy się IT oraz doradztwem w zakresie zarządzania. Działamy ze Szwecji, Polski oraz Indii. Skupiamy się na tworzeniu oprogramowania, mobilności, projektowaniu stron internetowych oraz testowaniu. Nasza wyobraźnia, jak cały świat, nie zna granic. Wierzymy, że projekt nie ogranicza się do części wizualnej, lecz również spełnia określoną funkcję. Mając wzgląd na Twoją indywidualność, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, promując Twój brand, aby w pełni wykorzystał swój potencjał.
Kochamy naszą pracę, co czyni nas stale zmotywowanymi do działania. Zawsze czujemy się podekscytowani nowymi projektami. Jesteśmy specjalistami w wykorzystywaniu naszej wiedzy i doświadczenia z przeróżnych branż podczas znajdywania rozwiązań dla naszych klientów. Nasi konsultanci zapewniają piękny i wciągający online experience. Łączymy cyfrowy kunszt z kreatywnym myśleniem, żeby dostarczać rozwiązania na światową skalę, w których użytkownik stoi na pierwszym miejscu. Tak czysto, schludnie i prosto, jak to możliwe.

Nasze najnowsze produkty


Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które są do dyspozycji klientów od pomysłu do jego realizacji. Możemy zbudować i zaprojektować cokolwiek.

Booster (non-public project)
(Project, Design)
ERP system with gamification functionality
Loansys (non-public project)
(Project, Design)
Loan broker management system
Priskollen
(Project, Design)
Product & Price comparison portal
kuchnieskandynawskie.pl
(Project, Design)
Scandinavian kitchens
mixdobudo.se
(Project, Design, SEO & Advertising)
Website for Sweden’s one of the biggest MMA federation.
Vanilla Games
(Project, Design)
martagrabicka.com
(Project, Design, SEO & Advertising)
Private site for great polish artist and director Marta Grabicka.
grabickacollages.com
(Project, Design)
Private site for great polish artist Marta Grabicka.

Czym się zajmujemy?


Przemieniamy Twoje pomysły w gotowe cyfrowe produkty


 • Zaawansowane systemy, aplikacje i utrzymanie
 • Tworzenie gier mobilnych
 • Tworzenie i rozwój stron internetowych
 • Tworzenie i konfiguracja sklepów internetowych
 • Pozycjonowanie i reklamy

Uzyskujemy najlepsze wyniki bazując na najnowocześniejszej technologii, najwyższym poziomie bezpieczeństwa, użyteczności, świetnym designie i proaktywnym myśleniu. Znamy różne metodologie zarządzania projektami IT, takie jak Agile, Kanban, Scrum, Prince 2, ITL, PM3, Sigma, i nie zawahamy się je połączyć, żeby uzyskać najlepszy rezultat i nadać Twojemu projektowi najwyższą wartość. To nie jeden zespół tworzy Twój system. To cała firma i wiedza stojąca za naszymi przedstawicielami. Członkowie Eibo wspierają się nawzajem i obserwują pracę innych, aby dodać Twojej firmie najwyższą wartość. Im więcej, tym lepiej. Sprawna metodologia pracy, nieustanny rozwój i skupienie na potrzeby klienta wyróżniają nasze produkty.

Automatyzacja i dbanie o Twoje codzienne zadania

Przenieś swoje zaplecze i obsługę klienta do Polski


 • Zarządzanie produktami
 • Zarządzanie zamówieniami
 • Rejestracje zamówień
 • Fakturowanie
 • Rezerwowanie podróży
 • Obsługa klienta
 • Pomoc IT
 • Sprzedaż

Możemy pomóc Ci w zabezpieczeniu, zautomatyzowaniu i usprawnieniu Twoich metod. Możemy pracować na drugim końcu świata, aby zmniejszyć Twoje koszty i dostarczyć usług, których oczekujesz Ty i Twoi klienci.

Zatrudnianie rockmenów branży IT

Najlepsi specjaliści branży IT z Indii, Polski oraz Szwecji


Spytaj nas o: Agile Coacha, Scrum Mastera, Testera, Automation Testera, Architekta Rozwiązań Informatycznych, Architekta Baz Danych, Architekta Systemów i Aplikacji, Architekta Integracji, Developera, Project Managera, czy Analityka Systemów. Znamy różne metodologie zarządzania projektami IT takie, jak Agile, Kanban, Scrum, Prince 2, ITIL, PM3, Sigma i łączymy je, aby uzyskać jak najlepszy wynik i nadać Twojemu projektowi jak najwyższą wartość. Wybierając naszych konsultantów, otrzymujesz całą wiedzę naszej firmy, która stoi za naszymi przedstawicielami. Pracownicy Eibo wspierają się nawzajem i obserwują pracę innych, aby wspólnie wnieść jak najwyższą wartość do Twojej firmy. Im więcej mózgów, tym lepiej (2>1).


Specjalnie dla Ciebie znajdziemy rockmenów branży IT

Zapewniamy najbardziej inspirujących i utalentowanych pracowników branży IT z Indii, Polski oraz Szwecji, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom, nadać Twoim projektom wartości i usprawnić Twój zespół.

Kontakt


Jeśli chcesz po prostu powiedzieć "cześć" albo masz projekt, z którym moglibyśmy Ci pomóc, to zapomnij o nieśmiałości i skontaktuj się z nami.

+48 608 593 549

Kawa to zawsze dobry powód do spotkania z nami…